Depilacja laserowa Gdynia – Najskuteczniejsza Depilacja na Świecie

5/5 - (7 votes)

Gładka skóra pozbawiona niechcianych włosków to marzenie wielu kobiet. Uzyskanie zadowalającego efektu nie jest proste, ponieważ domowe sposoby co prawda usuwają włosy, ale na bardzo krótko. Stosowanie plastrów z woskiem, maszynek jednorazowych czy depilatorów elektrycznych pozwala na chwilowe pozbycie się problemu. Jednak po kilku dniach skóra przestaje być gładka, a nieestetyczne włoski ponownie się uwidaczniają. Jak temu zaradzić? Wystarczy poddać się zabiegowi depilacji laserowej, aby zyskać komfort i zapomnieć o tym, czym jest niechciane owłosienie. 

Zalety depilacji laserowej

  • trwałość – wystarczy seria około 5-6 zabiegów, aby na stałe pozbyć się aż 95% owłosienia z danej partii ciała. Nowoczesny laser diodowy Vectus sprawia bowiem, że włosy za pomocą wysokiej temperatury są unicestwiane i niszczone, a co się z tym wiąże, nie ma możliwości, aby odrosły. W przypadku gdy borykamy się z zaburzeniami gospodarki hormonalne około 5% włosów może odrosnąć. Wówczas, aby się ich skutecznie pozbyć i podtrzymać efekt idealnie gładkiej skóry zaleca się jednorazowe powtórzenie zabiegu.
  • komfort – kobiety doskonale znają to uczucie, kiedy nagle znajdują się w sytuacji, która wymaga odsłonięcia ciała, a w ich głowie pojawia się paraliżująca myśl, czy aby na pewno nie ma nigdzie niechcianych włosków. Szczególnie kłopotliwe są te pod pachami, w obrębie bikini i na nogach. Na szczęście depilacja laserowa daje kobiecie wolność, możliwość swobodnego odkrywania różnych części ciała bez niepotrzebnego stresu. Dodatkowo zabieg laserowy pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba byłoby poświęcać na regularne usuwanie włosów w warunkach domowych.
  • koniec z wrastającymi włoskami – usuwanie owłosienia przy pomocy maszynki jednorazowej czy depilatora często kończy się tym, że odrastający włos wrasta pod skórę, co powoduje swędzenie, a przede wszystkim nieestetycznie wygląda. Co gorsza wrastające włoski mogą doprowadzić nawet do zapalenia mieszków włosowych. A wystarczy laserowe usuwanie owłosienia, żeby raz na zawsze pożegnać ten kłopotliwy problem.
  • bezpieczeństwo i brak komplikacji – zaawansowany system, w który wyposażony jest laser diodowy Vectus pozwala w pełni zindywidualizować zabieg i dostosować go do aktualnego poziomu melaniny osoby poddającej się trwałemu usunięciu owłosienia. Co ważne, metoda ta jest bezinwazyjna i w żaden sposób nie narusza struktury skóry.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Bezbolesność zabiegu

pośladki - depilacjaVectusCzęsto spotkać się można z mylnym przekonaniem, że depilacja laserowa zawsze wiąże się z bólem. Otóż nie jest to prawdą, ponieważ laser Vectus nie wyrywa włosów, a jedynie niszczy je za pomocą wysokiej temperatury. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, takiej jak Advanced Contact Cooling nie jest ona w ogóle odczuwalna. Technologia ta polega na kontaktowym chłodzeniu miejsca, które jest poddawane zabiegowi. Chłodzenie to trwa przez cały zabieg, jak również jest wykonywane tuż przed nim oraz zaraz po jego zakończeniu. Tym samym laserowe usuwanie owłosienia jest całkowicie bezbolesne i nie towarzyszy mu żaden dyskomfort. 

Dodatkowe informacje znajdziesz na następującej stronie – https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Gładka skóra na lata

Depilacja laserowa umożliwia pozbycie się owłosienia z różnych części ciała, takich jak nogi, ręce, plecy, wargi, okolice bikini czy pachy. W zależności od wielkości depilowanego obszaru stosuje się odpowiednią głowicę. Warte podkreślenia jest to, że laser diodowy Vectus zapewnia najszybszą trwałą depilację, jaka obecnie jest dostępna. Najlepiej obrazuje to zabieg depilacji pach, który trwa zaledwie minutę… A zatem w kilkanaście minut możemy pozbyć się owłosienia z różnych części ciała i już do końca życia cieszyć się aksamitną, gładką skórą!

Tagi: , , , ,