Zabieg Ultraformer III HIFU ujędrnianie twarzy i ciała

Lifting bez skalpela, czyli Ultraformer III HIFU

5/5 - (5 votes)

Prawdopodobnie wielu z nas marzyło kiedyś lub nadal marzy, aby wykonać u siebie lifting twarzy lub lifting ciała, ale boi się operacji. Na szczęście współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna dają nam świetną, bezinwazyjną alternatywę dla skalpela. Zabieg Ultraformer III HIFU, bo właśnie o nim mowa, jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich chcących poprawić jędrność i elastyczność swojej skóry. Na polega zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania, ile trzeba czekać na efekty? Przeczytaj koniecznie!

Na czym polega zabieg Ultraformer III HIFU?

Ultraformer III HIFU jest nowatorską i całkowicie bezinwazyjną metodą określaną jako lifting twarzy bez skalpela. Oczywiście jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do tej jednej okolicy naszego ciała, zabieg może być wykonywany w praktycznie dowolnym miejscu. U podłoża jego działania leży użycie specjalnej głowicy generującej ultradźwięki. Fale, wnikając w skórę, pobudzają w niej procesy tworzenia się kolagenu oraz jej regeneracji. Efektem jest bardziej napięta, elastyczna i jędrna skóra już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Lifting twarzy bez skalpela – wskazania do zabiegu Ultraformer III HIFU

Hifu na twarz wskazania

Ultraformer III HIFU określany jest jako bezinwazyjny lifting twarzy. Brak jędrności skóry twarzy nie jest jednak jedynym wskazaniem do jego zastosowania – jest ich o wiele więcej i dotyczą one dowolnej okolicy ciała, którą pacjent chce poprawić. Spośród najpopularniejszych wskazań do zabiegu Ultraformer III HIFU można wymienić:

  • Redukcja zmarszczek – zmarszczki są nieodłącznym elementem procesu starzenia się naszej skóry, ale dzięki zabiegowi Ultraformer III HIFU łatwo możemy sobie z nimi poradzić.
  • Nadmiar skóry po nagłym schudnięciu – zrzucenie zbędnych kilogramów zawsze jest sukcesem. Niestety wiotka skóra pozostająca po tym procesie często nie pozwala się nam cieszyć z osiągniętego efektu. Rozwiązaniem jest zabieg Ultraformer III HIFU, który, poprawiając jędrność i napięcie naszej skóry, rozwiązuje ten przykry problem.
  • Drugi podbródek – częsty i nieestetyczny problem osób posiadających kilka nadprogramowych kilogramów.
  • Wiotka skóra szyi – Ultraformer III HIFU przez swoje działanie obkurczające tkanki jest świetnym wyborem do pacjentów borykających się z tym problemem.
  • Oponka na brzuchu – częsty i nieestetyczny problem wielu kobiet i mężczyzn w praktycznie każdym wieku.

 

Chcesz poznać więcej wskazań? Zobacz tutaj: http://wirusopryszczki.net.pl/lifting-metoda-hifu-high-intensity-focused-ultrasound/

Bezinwazyjny lifting twarzy – efekty zabiegu Ultraformer III HIFU

Zabieg Ultraformer III HIFU poprzez swoje działanie obkurczające tkanki i stymulujące procesy regeneracyjne skóry sprawia, że skóra staję się bardziej jędrna, elastyczna oraz gęsta. Wyżej wymienione efekty widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu, aczkolwiek warto wykonać ich całą serię tak, aby efekt był jeszcze bardziej widoczny.

Brzuch hifu efekty przed i po

HIFU na zmarszczki pod oczami przed i po

Lifting twarzy oraz lifting ciała z wykorzystaniem Ultraformer III HIFU – przeciwwskazania

Ze względu na bezinwazyjny charakter i pełne bezpieczeństwo zabiegu istnieją tylko bardzo nieliczne przeciwwskazania do jego wykonania. Spośród nich należałoby wymienić:

  • ciążę – brak jest bowiem badań nad wykorzystaniem zabiegu Ultraformer III HIFU u kobiet w tym odmiennym stanie;
  • nowotwory – ze względu na ciężkość tych schorzeń, stosowaną terapię i osłabienie organizmu, zabieg w tej grupie pacjentów jest przeciwwskazany do czasu wyleczenia.
  • infekcje bakteryjne oraz wirusowe w miejscu wykonywania zabiegu – przeciwwskazanie to jest jedynie czasowe i ma służyć bezpieczeństwo samego pacjenta i personelu wykonującego zabieg.

Mimo to zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU uchodzi za jeden z najbardziej uniwersalnych i bezpiecznych w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Warto przed jego wykonaniem udać się na konsultację, by dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących jego przebiegu i efektów.

Tagi: , ,