krem na piersi

Krem powiększający do biustu – Zasady działania i idealne serum

5/5 - (1 vote)

Nieinwazyjne metody powiększania piersi zyskują coraz większą popularność. Są o wiele tańsze w stosunku do zabiegów operacyjnych oraz nie wiążą się z tak dużą ilością dolegliwości i wyrzeczeń. Mimo, że nie gwarantują tak szybkich efektów co skalpel chirurga, to stosując krem na piersi w połączeniu z ćwiczeniami i dietą, długim okresie czasu możliwe jest osiągnięcie równie zadowalających efektów.

Na jakiej zasadzie działają kremy na powiększenie biustu?

Kremy są jedną z najbardziej znanych nieinwazyjnych metod na powiększenie piersi. Ich skuteczność znana jest już od lat i wielokrotnie została potwierdzona. Zarzuty o braku skuteczności tej metody wynikają z braku zrozumienia sposobu działania kremów. Mimo, że sprawiają one że piersi stają się bardziej jędrne i gładkie, a co za tym idzie poprawia się ich ogólny wygląd, to żaden krem nie spowoduje fizycznej zmiany rozmiaru biustu. To możliwe jest wyłącznie poddając się zabiegowi operacyjnemu.

Jednak kremy ujędrniające do biustu mogą również zapewniać bardzo dobre efekty. Najlepsze preparaty gwarantują:

  • uniesienie biustu i jego lepsze wyeksponowanie,
  • ujędrnienie i wymodelowanie piersi
  • poprawienie stanu ogólnego skóry
  • zmniejszenie widoczności istniejących rozstępów
  • profilaktykę opadania piersi wraz z wiekiem

Idealne serum na biust – co powinno zawierać?

Jasne jest, że dobry krem ujędrniający do biustu nie może zawierać żadnych sztucznych dodatków. Wszelkie wypełniacze takie jak parabeny, silikony, barwniki sprawiają co prawda, że cena jest niższa, ale również powodują znaczne obniżenie skuteczności produktu. Dlatego ważne jest wybieranie jedynie takich kremów, które w swoim składzie posiadają maksymalną ilość substancji aktywnych pochodzenia naturalnego. Wówczas jest największa szansa na zakup produktu gwarantującego osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Frashe – czyli przykład na dobry krem powiększający do biustu

serum powiększające piersiFaktem jest, że najlepszy krem na piersi powinien być w stanie w widoczny sposób zwiększyć objętość biustu oraz poprawić jego jędrność. Taki właśnie jest krem Frashe  Jego skład to 100% naturalnych składników. Dzięki temu przenikanie substancji aktywnych przez warstwę naskórka jest o wiele bardziej efektywne. Dzięki temu efekt jaki wywiera ten krem na tkanki jest o wiele większy niż innych preparatów dostępnych na rynku.

Większość kremów na powiększenie piersi dostępnych na półkach sklepowych przynosi krótkotrwałe rezultaty, które nie utrzymują się dłużej niż kilka tygodni. W przypadku kremu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Dzięki silnemu oddziaływaniu na tkankę skórną, przebudowie ulega jej struktura. To znaczy, że w przeciągu kilku tygodni stosowania preparatu zwiększa się znacząco ilość silnych włókien kolagenowych, które poprawiają jędrność i napięcie skóry. Efekt ten może utrzymywać się od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

Jakie jeszcze bezbolesne metody na powiększenie piersi warto zastosować?

W przypadku stosowania kremów konieczne włączenie jest do terapii ćwiczeń wzmacniających mięśnie klatki piersiowej. Bez tego może okazać się, że jędrna skóra to za mało by unieść piersi ku górze. Dopiero zbudowanie mocnej i dobrze napiętej podstawy, którą tworzą włókna mięśniowe możliwe jest maksymalne uniesienie i uwidocznienie piersi.

Mimo, że ćwiczenia kojarzone są głównie z siłownią i profesjonalnym sprzętem to w tym przypadku jedyne czego potrzebujesz to niecałe 30 minut dziennie oraz kawałek wolnej przestrzeni w mieszkaniu. Stosując codziennie proste treningi znacznie poprawisz tonus mięśni piersiowych co przyczyni się do uniesienia piersi.

Podsumowanie

Jeżeli poważnie myślisz o poprawieniu wyglądu swoich piersi musisz przygotować się na kompleksowe podejście do terapii. Konieczne jest połączenie ćwiczeń, automasaży oraz diety, aby spotęgować działanie kremów ujędrniających.

Niezwykle ważne jest wybranie właściwego produktu, który zagwarantuje widoczne rezultaty. Dobrym rozwiązaniem jest zakup sprawdzonego już serum , który pomógł już wielu kobietom optycznie zwiększyć biust.

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie kremnabiust.pl.

Tagi: , , ,